Masz pytania? ZADZWOŃ
/41/ 260 66 38

Worki i arkusze z folii bąbelkowej

Proponujemy Państwu gotowe worki z folii bąbelkowej, które dzięki różnym wymiarom i gramaturom spełnią różne oczekiwania użytkowników. Realizujemy niewielkie i najbardziej rozbudowane zlecenia, dostarczając Państwu produkty tak szybko, jak to możliwe. Dzięki wysokiej jakości wykonania i zróżnicowanym parametrom technicznym sprawdzają się w zabezpieczaniu różnego rodzaju produktów – zarówno tych najbardziej delikatnych i szklanych, jak również nieco większych.

Zalety worków z folii bąbelkowej:

  • możliwość zamknięcia, co skutecznie chroni zawartość przed zanieczyszczeniami z zewnątrz i wilgocią,
  • wysoka elastyczność i różne gabaryty, dzięki czemu można dopasować je do przedmiotów o różnych kształtach i wymiarach,
  • specjalne pęcherzyki powietrza doskonale amortyzują i tym samym chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi, zarysowaniami itd.,
  • są najlepszym sposobem zabezpieczenia najbardziej delikatnych przedmiotów,
  • dostępne są w atrakcyjnych cenach i można zamówić ich dowolną ilość.

Europe-Bubble to doświadczony producent, który w pełni zdaje sobie sprawę z szerokiego zastosowania swoich wyrobów. Nie tylko stanowią one doskonały amortyzator przed uszkodzeniami zewnętrznymi, ale i ochraniają zawartość przed zanieczyszczeniami wewnątrz. Dlatego worki z folii bąbelkowej (pęcherzykowej) stosuje się przede wszystkim jako zabezpieczenie różnego rodzaju przedmiotów – może to być sprzęt AGD i RTV, towar sklepowy, meble, czy też delikatne dekoracje. Jest to możliwe dzięki pełnym dostosowaniu rozmiarów naszych produktów do gabarytów ładunku. Przy tym arkusze są wytrzymałe, a także wyjątkowo lekkie.

Ponadto, folia bąbelkowa, czy też pęcherzykowa, ogranicza powstawanie zarysowań oraz obtarć na dowolnej powierzchni, sama nie posiadając krawędzi, czy też ostrych wypukłości, które mogłyby uszkodzić ładunek. Produkowane przez nas worki znajdują również zastosowanie w sprzedaży wysyłkowej. Ze względu na swój ledwo zauważalny ciężar, nie wpływają one na łączny koszt przesyłki. W tym samym czasie dokładnie zabezpieczą jej zawartość.

Arkusze z folii bąbelkowej

Polecamy również arkusze z folii bąbelkowej, które także skutecznie zabezpieczają zawartość różnego rodzaju przesyłek, a do tego stanowią doskonały sposób na uzupełnienie znajdujących się wewnątrz pustych przestrzeni. Również w tym przypadku jesteśmy w stanie zaopatrzyć Państwa w produkty posiadające parametry techniczne dostosowane do Waszych indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień – zrealizujemy nawet najbardziej skomplikowane zamówienie, zapewniając bezpieczeństwo transportowanym przedmiotom.

szybkie, bezpieczne zakupy on-line
Europe-Bubble

26-050 Kołomań

Tel.: 412606638

E-mail: biuro@europe-bubble.pl