Masz pytania? ZADZWOŃ
/41/ 260 66 38

Folia bąbelkowa z dodatkiem poślizgowym

Dzięki elastyczności i niezwykłej trwałości folia bąbelkowa jest materiałem chętnie stosowanym do owijania i pakowania produktów różnego typu, głównie wyrobów ze szkła, ceramiki, a także mebli, sprzętu elektrycznego, RTV i AGD oraz mnóstwa innych towarów podatnych na uszkodzenia podczas transportu.

Dla jeszcze większej efektywności naszego produktu polecamy folię z dodatkiem poślizgowym PO, którą charakteryzują wyższe parametry niż zwykłe tworzywa do pakowania. Rozwiązanie to ułatwia pakowanie towaru do zakupionych woreczków i układanie arkuszy pęcherzykowych, a następnie ich bezpieczne i bezproblemowe wyciąganie.

Dodatek ten jest chętnie stosowany przez producentów kopert i opakowań pęcherzykowych, ale znajdzie zastosowanie także w innych branżach. Poślizgowa folia bąbelkowa skutecznie zabezpiecza produkty, jest wytrzymała i elastyczna, a dzięki dodatkom PO możliwe jest jej bezproblemowe usunięcie z towaru. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami i sięgnięcia po ten solidny, wdzięczny materiał.

Europe-Bubble

26-050 Kołomań

Tel.: 412606638

E-mail: biuro@europe-bubble.pl